Jesteś nowy? Zapisz się Masz konto?

poszukiwany pan powyżej 36 lat

Cześć, jestem osobą puszystą od zawsze. Szukam kogoś komu to nie przeszkadza. Mam 170 wzrostu i ważę 93 kg; (podczas ostatnich 4 miesiący schudłam z poziomu 100kg - powolutku "jede" w dół...). Lubię czytać książki i spacerować po lesie, jeśli tylko mam czas. Mam wiele pomysłów, ale nie mam ich z kim realizować i to dotyczy również sfery intymnej... Jestem z woj. łódzkiego,. Na pewno nie zgubię się w drodze do Piotrkowa Trybunalskiego, Ruśćca, Pajęczna czy Kamieńska. Co do innych tras to jak to mówią ja potrafię zgubić się i na prostej drodze z mapą w ręku :/ Mapy mnie nie lubią, a topografia zwykle "pokazuje mi język na do widzenia". I to co jest proste w moim wykonaniu jest drogą "całkiem sporo" okrężną :/ No chyba, że jeździłam daną trasą wiele razy to jadąc sama, się na niej nie gubię :)

Zarejestruj Się 100% ZA DARMO Aby Pozostać W Kontakcie

Zapisz się Za Darmo Tutaj

Wygląd

Pochodzenie etniczneKaukaskie / Białe
NarodowośćPolska
SylwetkaZaokrąglona
Wzrost170 cm
Kolor oczuZależy od mojego humoru
Kolor włosówCiemny blond
Długość WłosówDo ramion
Najlepsze Cechy WygląduUśmiech
Znaki szczególneBrak
Stan ZdrowiaBrak szczególnych Warunków Zdrowotnych
Rozmiar stanika36 / 80
Rozmiar miseczkiDD

Sytuacja

Status ZwiązkuOsoba samotna
Masz dzieciNie ma dzieci
Chęć posiadania dzieciTak
Możliwość PrzeprowadzkiTak
SpotkanieDyskretnie
Posiadasz samochódTak

Moja Edukacja & Zatrudnienie

WykształcenieDyplom Magistra
Moje wykształcenieInne
Stan ZatrudnieniaNa pełen etat
Roczny Dochóddo $25,000

Szukam

Musi miećPoczucie Humoru, Spontaniczność, Siła
Oczekiwania wobec partnera/partnerkiMój idealny partner to: osoba silna z poczuciem chumoru, zdecydowana w realizacji zamierzonych celów. Potrafiący realizować swe zamierzenia i ewentualnie potrafiący odstępować od nich gdy okazują się zbyt wygórowane. Hmm ja mam problem z decydowaniem, brak mi konsekwencji oraz odwagi. Dobrze by było, aby był o niebo lepiej zaprzyjaźniony z "topografią" niż ja - bo ja to potrafię zgubić się i na tzw. prostej drodze...Co by tu jeszcze dodać... miło by było, aby był miłośnikiem psów, a jeszcze lepiej jak by jakiegoś posiadał i to coś większego niż "mała froterka do podłogi". Wychodzę z założenia, że jeśli już jest pies to go ma być widać i można się do niego przytulić bez obawy, że "się go zgniecie". Mój wymażony partner powinien lubić przyrodę tj. góry, las, spacery, "wolność bycia zdala od tłoku w miastach". Hmm chyba mam "przekichane" bo mam wygórowane wizje :/
Na pierwszej randceA czy to ważne? Co będzie zawierać? Potrafię się dostosowywać do sytuacji, no chyba, że mnie przerasta... Grunt to , abyśmy sobie do gustu przypadli i abym nie zdezerterowała już na "Mecie", gdyż "Start" jest teraz.